Anasayfa

Yeni_Menu

Yeni binanıza, dairenize, 
PVC pencere, çelik kapı, iç kapı, 
dış cephe giydirme düşünüyorsanız. 
Ya da balkonunuzu, 
terasınızı  kapatmayı, cam balkon 
yaptırmayı düşünüyorsanız. 

Son sistem, robot teknolojisi ile donatılmış tesisimizde, tümüyle size özel olarak, tam otomatik makinalarımızda üretilirken, her aşamada kalite kontrolünden geçmektedir. 

Profesyonel montaj ekiplerimiz, üretimi tamamen size özel yapılmış ürünlerin montajını, yerinde ve zamanında profesyonel işçilik ve kaliteli sarf malzemeleri ile mekanınıza zarar vermeden, temizlik ve hijyen kurallarına dikkat ederek gerçekleştirir.

Pidosan satış sonrasında da ürünlerinin bakım, onarım hizmetlerini yerinde ve zamanında teknik servis ekipleriyle veriyor. Bunun için 444 19 49 

Pidosan Çözüm Merkezi' ni aramanız yeterli.

Müteahhitlere özel fırsatlar devam ediyor. Toplu konut yapımlarınızda size özel hızlı ve ekonomik çözümlerimizi görmeden karar vermeyin!

5444 sayılı kanun ile  Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerden olup, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından standardı yayımlanan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca çıkarılacak tebliğlerde belirtilen mesleklerde, tebliğlerin yayım tarihinden itibaren on iki ay sonra Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanununda düzenlenen esaslara göre Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmayan kişiler çalıştırılmayacaktır. tıklayınız...

AVRUPA'NIN EN BÜYÜK KAPI, PENCERE, CEPHE ÜRETİM TESİSİ

Pidosanın tanıtım filmi için tıklayınız...

ÜCRETSİZ KEŞİF

SİZE ÖZEL ÜRETİM

PROFESYONEL MONTAJ

PİDOMEDYA

SATIŞ SONRASI HİZMET

MÜTEAHHİTLERE ÖZEL FIRSATLAR

 

 MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ TEŞVİKLERİ

TANITIM FİLMİ