Çelik ve Paslanmaz Çelik Sistemleri

Jahsen Çelik Sistemler

Çelik sistem markamız JANSEN mimariye yeni bir soluk kazandırıyor

Jansen Avrupa`nın lider sistem üreticilerinden olup çelik ve paslanmaz çelik profilden üretilen kapı, pencere ve cephe sistemleri alanında uzmanlaşmıştır.

Kalite anlayışımızın sınırları aşarak bizi başarıya ulaştırmasında üst seviyedeki üretim kabiliyetimiz ve yine üst seviyedeki üretim standartlarımız etkilidir.

Güvenlik gereksinimlerinin ciddi anlamda arttığı günümüzde Jansen çelik profilden ürettiği kapı, pencere ve cephe sistemleri ile bu ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Camlı yangın kapısı, kurşuna karşı dayanıklı kapı ve pencere, hırsızlığa karşı dayanıklı kapı ve pencere buna örnek verilebilir. Çelik profilden cepheler ve ışıklıklar da benzer şekilde yangına karşı dayanıklı, kurşuna karşı dayanıklı ve hırsızlığa karşı dayanıklı üretilebilmektedir.

Sağladığı güvenlik avantajlarının yanında Jansen, çelik profilden ince kesitlere sahip kapı ve pencere sistemleri ile sektörde ilgi görmektedir. Isı yalıtımlı ya da ısı yalıtımsız çelik paslanmaz çelik ve corten çelik profilden üretilen bu sistemler renovasyon ya da yeni bina yapımlarında kullanılmaktadır. Çelik profilden cephe sistemleri ise binaların özellikle giriş cephelerinde kullanılmaktadır. Malzemenin getirdiği statik avantajla geniş açıklıkları en küçük kesitlerle ve minimum profil kullanarak geçen çelik cephe sistemleri mimarlara tasarım özgürlüğü ve projeye katma değer sağlamaktadır.

Sahip olduğu tecrübeyi pratik anlayışla birleştiren firmamız , projenin henüz ilk aşamalarından itibaren sürece dahil olup paydaşlarının önceliklerini anlayarak sunduğu avantajları projeye göre şekillendirmektedir