French Ancha 70 mm

Ankara_Pidosan_Pvc_Kapi_Pencere_Profil_Ahsap_Kapi_Yangin_Kapisi_Celik_Kapi_Guvenli_kaliteli_estetikPvc_kapi_pencere_ureticisi__pvc_profil_ureticisi__celik_kapi_ureticisi_yangin_kapisi_ureticisi_Turkiye_Kazakistan_Ozbekistan_Azerbaycan

KALİTELİ
GÜVENLİ
ESTETİK

Yükses Isı ve Ses Yalıtım Değerleri,
Modern Çizgileri ile 5 Odacıklı

Modern mekanlar için 
Estetik, sağlam, yepyeni bir profil

Keyifli bir yaşam

konforlu bir ev için...  

French Ancha 70 mm Sistemi, mükemmel tasarım ve estetiği sayesinde mekanlarınızın tarzına 
kolayca uyum sağlar. Sistem, en ince ayrıntısına kadar uyum için düşünülmüştür.

SİZE VE ÇEVREYE KARŞILIĞINI ÖDEYEN YATIRIM

sessizlik ve huzur
French Ancha Sistemi, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırır. Ayrıca PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve French Ancha PVC Pencere ve Kapı Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum ses yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

doğal havalandırma
İyi yalıtılmış evlerde dahi, yeterli havalandırmayı sağlamak için özel önlemler gerekir.
French Ancha Pencere ve Kapı sistemi; koku, alerji, CO2 zehirlenmesi, yoğuşma ve küf oluşumu risklerini azaltan doğal bir havalandırma sistemiyle de tamamen uyumludur.

ilave güvenlik
French Ancha PVC Pencere ve Kapı  Sistemi, hırsızlık olaylarına karşı güvenlidir. Ayrıca sistem, tüm güvenlik türleriyle de uyumludur.

çevreci ürün
French Ancha PVC Pencere ve Kapı  Sistemi uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda %100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özelliklerini taşımaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

PROFİL DETAYLARI